Regulamin - Onset Shoes
Back to top

Regulamin

[et_pb_section fb_built=”1″ prev_background_color=”#000000″ next_background_color=”#000000″ _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default” custom_padding=”12vh||12vh||true|false” top_divider_style=”slant” bottom_divider_style=”slant” global_colors_info=”{}”][et_pb_row _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.9.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_text _builder_version=”4.10.7″ _module_preset=”default” text_letter_spacing=”0.25px” header_font=”|700|||on||||” header_text_align=”center” header_3_font=”|700|||||||” header_3_font_size=”1.8em” header_3_letter_spacing=”1px” text_orientation=”justified” hover_enabled=”0″ global_colors_info=”{}” sticky_enabled=”0″]

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO Onsetshoes.com

§1 Postanowienia ogólne

Regulamin określa warunki i zasady korzystania ze sklepu internetowego pod witryną www.onsetshoes.com, którego właścicielem jest Daniel Wanat Marszowice 39, 32-420 Gdów NIP: 683-210-70-71
Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem Internetu, w formie umowy zawieranej przez odległość.
Stan produktów sprzedawanych za pośrednictwem sklepu określony jest w opisie każdego z produktów oraz ukazany na zdjęciach obrazujących konkretny produkt.
Akceptacja plików cookies jest wymagana do dokonywania zakupów za pośrednictwem sklepu www.onsetshoes.com.
Klient zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem sklepu, nieznajomość regulaminu nie zwalnia klienta z przestrzegania zasad i postanowień w nim zawartych.
Klient dokonując zakupu za pośrednictwem sklepu onsetshoes.com oświadcza, iż zapoznał się z jego treścią oraz akceptuje go w podanej formie.

§2 Składanie zamówienia

Po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem jego potwierdzenie oraz dane dotyczące zamówienia.
Zamówienia, które nie będą zawierały wszystkich informacji (imię i nazwisko, adres dostawy oraz numer telefonu) mogą zostać anulowane.
W celu zmiany zamówienia bądź jego anulacji prosimy kontaktować się pod adresem [email protected]. Sklep zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia bez podania przyczyny, zobowiązując się tym samym do niezwłocznego zwrotu pieniędzy.
Do zamówienia należy doliczyć koszty przesyłki, z opcji możliwych do wyboru podczas składania zamówienia. Koszt wysyłki jest jednakowy, bez względu na ilość zamawianych rzeczy w danym zamówieniu. Płatności na stronie internetowej realizowane są za pośrednictwem serwisów Przelewy24.pl oraz PayPal.

§3 Realizacja zamówienia i wysyłka

Zamówienia realizowane są w ciągu 24godzin od złożenia zamówienia z wyjątkiem zamówień na przedmioty które posiadamy na magazynie zewnętrznym.
Towar wysyłany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz InPost – Paczkomaty na terenie Polski, zamówienia zagraniczne mogą być realizowane za pośrednictwem innych firm kurierskich.
W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających realizację złożonego zamówienia, sklep zastrzega sobie prawo do wstrzymania jego realizacji, a o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić klienta.

§4 Zwroty i reklamacje

Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta:
Klient ma 14 dni od daty doręczenia zamówienia na jego zwrot bez podania przyczyny.
Towar po wcześniejszej informacji na adres e-mail należy odesłać na adres: Daniel Wanat Gdów 1404, 32-420 Gdów. Zwrot pieniędzy nastąpi w okresie do 14 dni od momentu dostarczenia zwracanego towaru i akceptacji jego stanu. Koszt wysyłki zwrotu leży po stronie klienta.
Sklep zobowiązany jest do zwrócenia kosztu przesyłki równej najtańszej opcji oferowanej przez sklep w momencie składania zamówienia przez klienta w terminie do 14 dni od momentu dostarczenia zwracanego towaru. Koszt odesłania zwracanego towaru leży po stronie klienta.
Dowodem zakupu potrzebnym do przyjęcia zwrotu jest dowód sprzedaży, potwierdzenie przelewu bądź wyciąg z karty.
Towar musi być w stanie nienaruszonym oraz zawierać metki i oryginale pudełko. Klient nie ma prawa do złożenia reklamacji, jeżeli został poinformowany o produkcie wybrakowanym przed złożeniem zamówienia.
Klient na złożenie reklamacji ma 30 dni, a warunkiem rozpatrzenia reklamacji jest dostarczenie produktu wraz z dowodem płatności (paragon, potwierdzenie przelewu lub wyciąg z karty).
Na rozpatrzenie reklamacji sklep ma 14 dni.

Formularz zwrotu można pobrać tutaj.

§5 Ochrona danych osobowych

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy z dnia 2 marca 2000 r. O ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Z 2000 r. Nr 22 poz. 271).
Dane osobowe gromadzone są przez Sklep zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 26.08.2002 r. Podanie danych osobowych i adresowych jest równoznaczne z wyrażeniem dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych do celów marketingowych wyłącznie przez Sklep.

§6 Płatności

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

 

§6 Postanowienia końcowe

Brak akceptacji postanowień Regulaminu oraz Polityki Prywatności uniemożliwia zakup towarów oferowanych przez Sprzedającego.

Do umowy sprzedaży produktów w Sklepie stosuje się prawo polskie. Umowa zawierana jest w języku polskim.

Sprzedający stosuje się do kodeksu dobrych praktyk – zbioru zasad postępowania, a w szczególności norm etycznych i zawodowych, o których mowa w art 2 pkt. 5 Ustawy o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym z dnia 23 sierpnia 2007 roku z późniejszymi zmianami.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednio przepisy Kodeksu Cywilnego lub przepisów innych aktów prawnych mających zastosowanie do działalności i funkcjonowania sklepu.

Sądem właściwym dla rozstrzygania sporów jest sąd miejscowo właściwy według obowiązujących przepisów.

Sprzedający zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian Regulaminu w każdym czasie.

Wszelkie zamieszczone w sklepie znaki towarowe i nazwy firmowe należą do prawnych właścicieli i zostały umieszczone w celach informacyjnych

 [/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]